Pre analyzátory spaľovania a emisií a detektory únikov, ultrazvukové detektory, prenosné detektory chladiva v Spojených štátoch a medzinárodne.

Americkí distribútori medzinárodná Distribútori


Spojené štáty

Nasleduje zoznam autorizovaných Bacharach distribútori. Požiadajte svojho najbližšieho distribútora o ďalšie informácie o produktoch, ktoré prepravujú. Ak nemôžete nájsť distribútora vo vašom regióne alebo máte otázky týkajúce sa konkrétneho produktu / aplikácie, kontaktujte priamo náš tím zákazníckej podpory e-mailom pomoc @ mybacharach. S

Názov maloobchodu web telefón
2J Dodávka www.2-jsupply.com 973 223 - 0811
Riešenia ABCO HVAC Supply + abcohvacr.com 718 937 - 9000
Napájanie ACR acrsupply.com
Aiken Colon Tool Supply, Inc. aikencolon.com 877 207 - 1244
Aireco airco.com 800 220 - 1991
Napájanie Albro HVACR albohvac.com 845 621 - 3200
Spojenecká dodávateľská spoločnosť alliedsupply.com 800 589 - 5690
AMAF Supply, Inc. amafsupplyinc.com 718 358 - 1100
Automatické vykurovacie zariadenie autoheatri.com 800 782 - 9683
B&D Supply Inc. bdsupplycom.blog 508 363 - 4000
Baker Distribúcia bakerdist.com 844 289 - 0033
BellSimons bellsimons.com
Blackman Plumbing Supply Co. blackman.com 631 823 - 4300
Broudy Precision Inc. broudyprecision.com 610 825 - 7200
Capitol Group, Inc. capitolgroupinc.com 314 466 - 1542
Carr Zásobovanie carrsupply.com 800 229 - 7883
Dopravca Enterprise dopravceenterprise.com 800 227 - 7437
Century Tool & Equipment centurytool.net 866 277 - 0888
Spoločnosť Charles D Jones cdjones.com 816 308 - 0033
Pobrežné HVAC napájanie costalhvacsupply.com 281 445 - 3237
Cochrane Supply cochranesupply.com 800 482 - 4894
Cole-Parmer coleparmer.com 800 323 - 4340
Klimatické kontroly Columbus columbusclimate.com 614 299 - 5911
Spoločnosť Columbus Temperature Controls Company columbustemp.com 614 294 - 6216
Combustion Systems Inc. 505 344 - 4636
Spoločnosť Comfort Air Distributing Inc. comforttairdistributing.com
Polmesiace diely a vybavenie crescentparts.com 314 647 - 5891
CTC Supply / Cumberland Trading ctcsupply.com
DBM Control Distributors Inc. dbmcontrol.com 716 876 - 8753
Spoločnosť Dennis Supply Company dennissupply.com 712 255 - 1624
Spoločnosť Dubuque Supply Company dubuquesupply.com 800 728 - 7777
Duncan Supply Co Inc. duncansupply.com 800 382 - 5528
East New York Supply Corp 516 292 - 1466
Edova dodávateľská spoločnosť edssupply.com
Energy Ferderation, Inc. efi.org 800 876 - 0660
Spoločnosť FW Webb fwwebb.com
Slávna ponuka Famous-supply.com 330 475 - 8230
Fastenal zipal.com 877 507 - 7555
Federálna spoločnosť federalcorp.com
Ferguson ferguson.com 888 222 - 1785
Tepelné zásobovanie G&O gothermal.com 800 621 - 4997
Geary Pacific gearypacific.com 800 444 - 3279
Gensco gensco.com 253 620 - 8203
Globálna ponuka testov globaltestsupply.com 800 610 - 7664
Grainger grainger.com 800 472 - 4643
Gustave A Larson galarson.com 262 542 - 0200
H&L Heating Supply, Inc. www.hlheatingsupply.com 718 859 - 2424
Spoločnosť Hajoca Corp hajoca.com
Hasco Inc. hascoak.com 907 276 - 6923
Kúrenie a dodávka horákov Inc. vykurovanie a horenie.sk 718 665 - 0006
Hunter Liberty hunterliberty.com 678 608 - 0204
HVAC Distributors Inc. hvacdist.com 717 928 - 2118
Illco Inc. illco.com
Industrial Controls, Inc. industrialcontrolsinc.com 717 697 - 7555
Inovatívna spoločnosť Air Inc. inovativnairinc.com 208 331 - 3303
Insco Distributing Inc. insco.com 855 282 - 4295
Inšpektorské nástroje inspectortools.com 800 895 - 4916
Instrumart instrumart.com 800 884 - 4967
Medzištátne ovládanie TZB interstatecontrols.com 617 782 - 9000
Nástroje Ivy ivytools.com 877 273 - 2311
Dodávka Johnstone johnstonesupply.com 503 256 - 3663
Johnson Supply johnsonsupply.com 713 830 - 2384
Distribútori Jomar jomardist.com 781 933 - 6614
Kľúčové zásobovanie chladením keyrefrigeration.com
Spoločnosť Locke Supply Company lockesupply.com 405 361 - 9701
Lohmiller a spoločnosť lohmillercompany.com 303 825 - 4328
Loy nástroje loy-instrument.com 888 743 - 1609
M&M Controls mmcontrols.net
Makdadské dodávky makdad.com
Inštalatérske práce spoločnosti MAS - Nassau Corp 516 221 - 6030
Mass Control Center Inc. masscontrol.com
McMaster Carr mcmaster.com 330 995 - 5500
Mega Depot, LLC megadepot.com 800 850 - 9483
Spoločnosť Meier Supply Co Inc. meiersupply.com 800 418 - 3216
Metropac metropac.com 508 698 - 3100
MI Controls Inc. micontrols.com 206 767 - 0140
Mingledorff's Inc mingledorfffs.com
Minvalco Inc. minvalco.com 952 920 - 0131
Mitchell Instrument Co Inc. mitchellinstrument.com 888 270 - 2690
Motion Industries motionindustries.com 800 526 - 9328
Národný inštitút pohodlia nationalcomfortinstitute.com 800 633 - 7058
Nichols Controls & Supply, Inc. nicholscontrols.com
Spoločnosť Northern Burner Supply Co Inc northburner.com 207 773 - 6541
O'Connor Co. Inc oconnor-hvac.com
Oldach oldachpr.com
Parker Supply Co. parkersupply.com 323 721 - 2400
Patriot Supply Inc. patriot-supply.com 866 321 - 4822
Plimpton & Hills plimptonhills.com
Inštalatérska dodávateľská spoločnosť plumberssupplyco.com 508 985 - 4966
Pozitívna energia positive-energy.com 800 488 - 4340
Pokroková ponuka progresssupply.com
Ram Meter Inc. rammeter.com 800 446 - 4035
Rampart Supply Inc. rampartsupply.com
Spoločnosť RE Michel remichel.com
Refricenter International refricenter.net 305 477 - 8880
Distribútori dodávok chladív rsd.net 800 773 - 5359
Chladiaci predaj Corp Coolationsales.net 216 525 - 8200
Veľkoobchod s chladením Inc. 864 574 - 6400
Relevantné riešenia relevantantsolutions.com 888 858 - 3647
Dodávka RHI rhisupply.com 800 345 - 7911
RJ Walker rjwalker.com 800 344 - 8221
Zabezpečenie Inštalatérske práce a kúrenie secsupply.com
Shoemaker Inc. shoemakerhvac.com 800 422 - 2676
Sid Harvey sidharvey.com 516 745 - 9200
Bratia Slakeyovci slakey.com
Inštalatérske práce a kúrenie Smithfield smithfieldsupply.com
Spoločnosť Southern Refrigeration Corp srcusa.com 540 342 - 3493
Louis Zásobovacia spoločnosť pre kotly stlboiler.com 800 264 - 5377
Štandardný prívod vzduchu standardplumbing.com
Stromquist & Company stromquist.com 800 241 - 9471
SWH dodávateľská spoločnosť swhsupply.com
Spoločnosť TF Ehrhart tfehrhart.com
Tempaco Inc. tempaco.com 800 868 - 7226
Temperature Equipment Corp tecmungo.com
Teplota Systems Inc tsihvac.com
Zariadenie tequipment.net 877 571 - 7901
Spoločnosť TF Campbell tfcampbell.com 412 881 - 8006
Žulová skupina thegranitegroup.com
Spoločnosť Habegger Corporation habeggercorp.com
Thermo Fisher Scientific thermofisher.com 866 356 - 0354
Thomas Scientific thomassci.com 800 345 - 2100
Tommark Inc. tommark.com
Experti na náradie toolexperts.com 865 882 - 3833
Torrco torrco.com 800 992 - 3682
Trane trane.com
Transcat transcat.com 800 828 - 1470
Tropic Supply Inc. tropicsupply.com 954 835 - 6010
Nástroje TruTech trutechtools.com 888 224 - 3437
United Refrigeration Inc. uri.com 877 313 - 9100
United Technology Trade Corp uttc-usa.com 800 850 - 9483
Testery hodnôt valuetesters.com 602 795 - 8292
Velocity Aerospace velocityaerospace.com
VWR Avantor us.vwr.com 888 897 - 5463
Ponuka Webb webbsupply.com
Spoločnosť Wichita Burner Inc. wichitaburner.com 316 264 - 6816
Ovládacie prvky Winstel winstelcontrols.com 513 251 - 4343
Winsupply winsupplyinc.com 937 294 - 5331
Dodávateľská spoločnosť Wittichen wittichen-supply.com 205 251 - 8500
Wolff Bros Supply Inc. wolffbros.com 888 659 - 6533
Young Supply youngsupply.com

medzinárodná

Nasleduje zoznam autorizovaných Bacharach distribútori. Požiadajte svojho najbližšieho distribútora o ďalšie informácie o produktoch, ktoré prepravujú. Ak nemôžete nájsť distribútora vo vašom regióne alebo máte otázky týkajúce sa konkrétneho produktu / aplikácie, kontaktujte priamo náš tím zákazníckej podpory e-mailom pomoc @ mybacharach. S.

Krajina Typ distribútora Distribútor informácie
Argentína Spaľovanie, HVAC, servis Automatická medicína Dr. R. Bielsa 175, (bývalý Morlote) C1427AZA, Buenos Aires, Argentína
Telefón: 54 11 4555 0055
Email aweinberg@automat.com.ar
Web: www.automat.com.ar
Argentína, Uruguaj Spaľovanie, HVAC, servis Matec Medicion SRL Av. Federico Lacroze 3020, C1426CQQ, Buenos Aires, Argentína
Telefón: (54 11) 4554-5243
Email sfischer@matecmedicion.com.ar
Web: www.matecmedicion.com.ar
Austrália, Nový Zéland Všeobecný plyn, vzduchotechnika, servis System Control Engineering Pty. Ltd. Budova 9, 621 Whitehorse RD. Mitcham, VIC 3132
Telefón: 61 03 9877 3211
Email sales@systemcontrol.com.au
Web: www.systemcontrol.com.au
brazil Spaľovanie, HVAC, všeobecný plyn, chladenie Homis do Brasil Rua Visconde de Parnaiba, 3253 - São Paulo - SP - Brazília
Telefón: + 55 11 2318-2903
Email sales@homis.com.br
Web: www.homis.com.br
Kanada HVAC, chladenie Dodávka chladiva 8028 North Fraser Way, Burnaby, BC V5J 0E1
Telefón: 604-435-7151
Bezplatná linka: 1 800 - 663-9635
Web: rsl.com
Kanada Spaľovanie, HVAC, chladenie Spoločnosť ITM Instruments Inc. 20800 Industriel Boulevard, Ste-Anne-de-Bellevue, QC H9X 0A1
Telefón: 1-800-561-8187
Email information@ITM.com
Web: www.itm.com
Kanada Spaľovanie, všeobecný plyn, TZB, chladenie, servis Spoločnosť Acklands Grainger Inc. 90 West Beaver Creek Road, Richmond Hill, Ontário L4B 1E7
Telefón: 1-866-248-8801
Web: www.acklandsgrainger.com
Kanada Spaľovanie, všeobecný plyn, TZB, chladenie, servis Riešenia MicroWatt LifeSafety +11141 15th Ulica SV, Calgary, Alberta T3K0Z5
Telefón: 1-888-388-1592
Email microwatt.com/contact
Web: www.microwatt.com
Kanada Spaľovanie, všeobecný plyn, TZB, chladenie, servis Zákaznícky servis 10 West Pearce Street, jednotka 4
Richmond Hill, Ontário L4B 1B6, Kanada
Telefón: 905-882-8985
Bezplatne: 800-328-5217
Email support@bachcan.ca
Web: www.mybacharach. S
Kanada Spaľovanie, všeobecný plyn Charles Jones Industrial Ltd 237 Arvin Avenue
Stoney Creek, Ontário L8E 5S6, Kanada
Telefón: 1 905-664-8448
Web: www.charlesjones.ca
Kanada Spaľovanie, všeobecný plyn Spoločnosť International Safety Systems Inc. 355 Harry Walker Parkway North, jednotky 9 a 10
Newmarket, Ontário L3Y 7B3, Kanada
Telefón: 1 877-342-5477
Web: www.internationalsafety.com
Kanada spaľovacie Myers Controls 3 - 145 Schoolhouse Street, Coquitlam, BC, V3K 4X8
Telefón: 604-544-5094
1-877 580 - 7400
Web: www.MyersControls.com
Čína HVAC, chladenie Qingdao YJY Trading Co. Ltd. 167 Xinglong Road, Shibei District Qingdao, 266031, Čína
Telefón: 86 532 8202 2580
Email lyc@yjyco.cn
Web: www.yjyco.cn
Kolumbia, Čile, Ekvádor, Guatemala Všeobecný plyn, vzduchotechnika, servis Premac SA Autopista Sur č. 24 - 52, Itagui, Kolumbia
Telefón: 57 4 372 1844
Email czea@premac.co
Web: www.premac.co
Dánsko HVAC, služba Elektrická energia GI. Landevej 2, DK-2600 Glostrup, Dánsko
Telefón: 45 4344 1800
Email cg@electro-energy.dk
Web: www.electro-energy.dk
Nemecko Spaľovanie, HVAC IM Environmental Equipment Germany GmbH In der Klinge 5/2, D-74078 Heilbronn, Nemecko
Telefón: 49 7131 200064
Email t.walter@imgmbh.de
Web: www.imgmbh.de
Hongkong Spaľovanie, HVAC, chladenie Spoločnosť Able Energy International Co., Ltd. Rm. 803, Budova Yue Xiu, 160-174 Lockhart Road, Wanchai, Hongkong
Telefón: + 668 1781 7069
Email schopnýenergyhk@gmail.com
Web: www.able-energy.com/
india Spaľovanie, všeobecný plyn, TZB, chladenie, servis APL Global Pvt. Ltd. Budova Susheela Grace
553/001/01, 3. poschodie
Adarsh ​​Nagar, Alambagh Lucknow-226005, India
Telefón: + 91 980 750 8475
Email aplglobal.pvt@gmail.com
Taliansko HVAC, služba Decosta srl prostredníctvom Bicetti de Buittinoni, 12, 20156 Milano, Taliansko
Telefón: 39 (0) 2 00 36 30
Email marica.demarco@decosta.it
Web: www.decosta.it
Japonsko HVAC, chladenie, servis AIMS Corporation 2-23-11, Narusegaoka, Machida, Tokio 194-0011, Japonsko
Telefón: 81 42 799 0606
Email kantani@aimscorp.jp
Web: www.aimscorp.jp
Korea HVAC Global Link / JEIL MI 9F, Daeryung Technotown, 224-5, Gwanyang2-dong, Dongan-gu, Anyang-si, Gyeonggi-do, Kórea
Telefón: 82 031 463 3700
Email jaejung@globallinkllc.net
Web: www.jeilmi.com
Malajzia Všeobecný plyn, TZB Presná analytická analýza Sdn. Bhd. 29-B, Jalan Kenari 17E, Bandar Puchong Jaya, 47100 Puchong, Selangor Darul Ehsan, Malajzia
Telefón: 60 3 8076 5531
Email nurul.hilaliah@exactanalytical.com.my
Web: www.exactanalytical.com.my
Mexiko Všeobecný plyn, vzduchotechnika, servis Calfer De Mexico, SA De CV Poniente 134 č. 404,
Plk. Nueva Vallejo
Ciudad de Mexico, Mexiko
Telefón: 52 55 5078 1200
Email laboratóriumbacharach@ calfer.com.mx
Web: www.calfer.com.mx
Mexiko Všeobecný plyn, vzduchotechnika, servis Proveedora Mexicana De Controles, SA DE CV Mauro Amarante # 1033, plk. Balcones de Anahuac, San Nicolas de los Garza, NL, Mexiko
Telefón: 81 83749045
Email daniel@pmc.com.mx
Web: www.pmc.com.mx
Mexiko Spaľovanie, HVAC Seguridad y Control, SA de CV Av. Federalismo Sur č. 765 Colonia Moderna, CP 44190, Guadalajara, Jal. , Mexiko
Telefón: 33 36 14 55 54
Email msolorzano@seguridadycontrol.com.mx
Web: www.seguridadycontrol.com.mx
Mexiko Spaľovanie, všeobecný plyn, TZB, chladenie, servis Spaľovacie laboratórium Av. DR. gustavo Baz 3315, miestna 20-C Colonia Centro, Tlalnepantla 54000 Mexiko
Telefón: 7261 9354 a 7160 4036
Email predaja.bacharach@ burninglab.com.mx
Web: spaľovacie zariadenie.com.mx
Holandsko Obecný plyn MW-nástroje Kantoor en Laboratorium, Antennestraat 26, 1322 AB Almere
Telefón: 0031 365350651
Email info@mw-instruments.nl
Web: www.mw-instruments.nl
Nový Zéland Chladenie, HVAC, Všeobecný plyn, Servis Chemiplas Ltd. 137 Great North Road, Gray Lynn,
Auckland, 1021, Nový Zéland
E-mail: clifton.madgwick@chemiplas.co.nz
Web: www.chemiplas.co.nz
peru Chladenie, HVAC, General Gas Generafrio Av. Javier Prado Este 1486 San Isidro – Lima (027)
E-mail: clifton.ventas@generavapor.com.pe
Web: www.generavapor.com.pe
Filipíny, Thajsko, Indonézia, Kambodža, Laos, Vietnam, Malajzia, Singapur Spaľovanie, HVAC, chladenie, servis APL Ázia 11 / 129-132 M.5 Lamlukka Rd., Kookot, Lamlukka, Pathumthani 12130, Thajsko
Telefón: 6629954461-3
Email awhyte@apl-asia.com
Web: www.apl-asia.com
Poľsko HVAC, služba InterTechnology ul. Milostowska 1/1, 51-315 Wroclaw Ð PL, Poľsko
Telefón: 48 505 385 170
Email serwis@intertechnology.pl
Web: www.intertechnology.eu
Južná Afrika Obecný plyn Gemtech 90 Honiball Street, Rynfield, Benoni, 1501 Južná Afrika
Telefón: 27118943134
Email gemtech@netactive.co.za
Tchaj-wan HVAC, služba Weald Enterprise Co. Ltd., 5, Lane 12 Ya-Jou Road, Tucheng City, Tchaj-pej, Taiwan
Telefón: 886 2 22690560
Email weald@weald.com.tw
Web: www.weald.com.tw
Spojené Arabské Emiráty Spaľovanie, všeobecný plyn, vzduchotechnika, chladenie Spoločnosť Instech Co. LLC WH 40B, Al Quoz Ind. 1, 6A Street
Opp. Sklad Spinneys, Dubaj, Spojené arabské emiráty
Email Sales@Instech.Ae
Web: www.instechllc.com
Spojené kráľovstvo Všeobecný plyn, TZB Ribble Enviro Ltd. Ribble Enviro Ltd. Unit 4, Gisburn Business Park, Gisburn, Nr Clitheroe, BB7 4JP, UK
Telefón: 44 1200 445 804
Email info@ribble-enviro.co.uk
Web: www.ribble-enviro.co.uk
Spojené štáty Spaľovanie, všeobecný plyn, TZB, chladenie, servis Zákaznícky servis 621 Hunt Valley Circle
New Kensington, PA 15068-7074, USA
Telefón: 724-334-5000
Bezplatná linka: 1 800 - 736-4666
Email pomoc @ mybacharach. S
Web: www.mybacharach. S